Kvalita a jakost

Hlavním cílem společnosti je neustálé zvyšování profesionality, kvality výrobků a služeb a úroveň technického vybavení. Garantovat rychlé a úplné splnění sjednaných požadavků a přání zákazníka, vysokou hospodárností práce zajistit přijatelné ceny výrobků a služeb, aniž by utrpěla kvalita. Svým zákazníkům poskytnout v krátkých dodacích termínech kompletní dodání požadovaných produktů včetně zajištění technického a poradenského servisu.

Společnost Colora plus patří mezi nejvýznamnější dodavatele barev, olejů a technických kapalin a mezi našimi obchodními partnery jsou společnosti vyrábějící díly pro jadernou energetiku a nebo také pro letectví. Z toho pro nás plyne závazek 100 % kvality našich výrobků.

Ta začíná již správným výběrem produktu z našeho sortimentu, ke kterému Vám pomohou naši obchodně-techničtí zástupci. Při výrobě  jsou důsledně respektovány výrobní normy a každý jednotlivý výrobek prochází testem kvality v  laboratoři.  Z každého výrobku se pořizuje referenční vzorek, který se zakládá do archivu.

Rádi uvítáme naše obchodní partnery ve výrobním provozu a v moderních laboratořích.